ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Сьогодні, 12 травня, розпочинається реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні, яка триватиме до 5 червня 2020 року включно.
Для реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії:

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі, якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті.

Із процедурою реєстрації можна ознайомитися за посиланням.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ»   Доступ до сторінки здійснюватиметься за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому. У кабінеті  будуть розміщені запрошення-перепустки до пункту проведення ЄФВВ/ЄВІ.

Єдине фахове вступне випробування(ЄФВВ) та Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).
ЄФВВ та ЄВІ проходять із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.
ЄФВВ передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей – Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2019 №410 «Про затвердження Програми вступних випробувань» (ЄФВВ)
ЄВІ – це тестування з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської) – Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2019 №411 «Про затвердження Програми вступних випробувань» (ЄВІ)

Детальна інформація для учасників єдиних вступних випробувань розміщена на сайті
Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «ЄВІ/ЄФВВ»

Також радимо ознайомитися з «Матеріалами щодо підготовки до ЄВІ/ЄФВВ»
 Графік проведення вступних випробувань 2020 року:
01 липня 2020 року – основна сесія єдиного вступного іспиту (виконання екзаменаційної роботи з іноземної мови).
03 липня 2020 року – основна сесія єдиного фахового вступного випробування.
В 2020 році пункти проведення ЄФВВ/ЄФІ для учасників Донецької та Луганської областей створювалися в містах Слов’янськ і Маріуполь Донецької області, а також місті Сєверодонецьк Луганської області. У 2021 році перелік міст може бути розширено.
Для певних категорій вступників, які реєструються для участі в основній сесії вступних випробувань, організовується «Додаткова сесія вступних випробувань», що проводиться в строки, встановлені Українським центром. Графік додаткової сесії буде оприлюднено у червні 2020 року. До вашої уваги Зразок заяви для участі у додатковій сесії вступних випробувань

Порядком організації та проведення вступних випробувань передбачена можливість проведення спеціальної сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Така сесія проводиться за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Взяти участь у додатковій сесії ЄВІ можуть вступники, які:

  • зареєструвалися для участі в ЄВІ, але бажають повторно скласти цей іспит;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Терміни проведення третьої сесії та реєстрації вступників для участі в ній будуть встановлені Міністерством освіти і науки України. Проведення спеціальної сесії ЄФВВ не передбачено.

Більше інформації щодо проведення ЄФВВ та ЄВІ можна отримати у представників приймальних комісій закладів вищої освіти.