ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Увага! Скористайтеся додатковою можливістю!
05 листопада 2019 року буде проведено спеціальну сесію єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Така сесія проводиться за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Взяти участь у спеціальній сесії ЄВІ можуть вступники, які:

  • зареєструвалися для участі в ЄВІ, але бажають повторно скласти цей іспит;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Реєстрація вступників для участі у спеціально організованій сесії єдиного вступного іспиту буде проходити з 07 до 15 жовтня 2019 року. Пункт проведення вступного випробування для учасників Донецької та Луганської областей буде створено у м. Слов’янськ Донецької області.
Проведення спеціальної сесії ЄФВВ не передбачено.

Пункти проведення ЄФВВ/ЄФІ для учасників Донецької та Луганської областей створено в містах Слов’янськ і Маріуполь Донецької області, а також місті Сєверодонецьк Луганської області.
Мережа пунктів проведення ЄФВВ/ЄВІ

Для певних категорій вступників, які реєструвалися для участі в основній сесії вступних випробувань, організовується додаткова сесія вступних випробувань, що проводиться в строки, встановлені Українським центром (розділ VІІ Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти)

22 липня – додаткова сесія вступного випробування з іноземної мови
23 липня – додаткова сесія з права та загальних навчальних правничих компетентностей

Зразок заяви для участі у додатковій сесії вступних випробувань

Порядком організації та проведення вступних випробувань передбачена можливість проведення спеціальної сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Така сесія проводиться за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Взяти участь у додатковій сесії ЄВІ можуть вступники, які:

  • зареєструвалися для участі в ЄВІ, але бажають повторно скласти цей іспит;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Терміни проведення третьої сесії та реєстрації вступників для участі в ній будуть встановлені Міністерством освіти і науки України. Наразі така сесія запланована на осінь 2019 року.
Проведення спеціальної сесії ЄФВВ не передбачено.

2019 року всі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», мають узяти участь у Єдиному фаховому вступному випробуванні  (ЄФВВ) та  єдиному вступному іспиті (ЄВІ).

Скласти ЄВІ для вступу для здобуття ступеня магістра потрібно за вище вказанами спеціальностями.

(ЄФВВ) та (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

(ЄФВВ) та (ЄВІ) проходять із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

(ЄФВВ) передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей – Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2019 №410 «Про затвердження Програми вступних випробувань» (ЄФВВ)

(ЄВІ) – це тестування з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської) – Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2019 №411 «Про затвердження Програми вступних випробувань» (ЄВІ)

Увага! У 2019 році при вступі до закладів вищої освіти будуть дійсні результати ЄФВВ і 2018, і 2019 року. Оцінки з англійської, німецької, французької та іспанської мов буде зараховано лише з результатів ЄВІ 2019 року.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюватиметься за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому. У кабінеті  будуть розміщені запрошення-перепустки до пункту проведення ЄФВВ/ЄВІ.

Графік проведення вступних випробувань:
02 липня 2019 року – основна сесія єдиного вступного іспиту (виконання екзаменаційної роботи з іноземної мови).
04 липня 2019 року – основна сесія єдиного фахового вступного випробування.

Більше інформації щодо проведення ЄФВВ та ЄВІ можна отримати у представників приймальних комісій закладів вищої освіти.