ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Єдине фахове вступне випробування(ЄФВВ) та Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).
ЄФВВ та ЄВІ проходять із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.
ЄФВВ передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей – Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2019 №410 «Про затвердження Програми вступних випробувань» (ЄФВВ)
ЄВІ – це тестування з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської) – Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2019 №411 «Про затвердження Програми вступних випробувань» (ЄВІ)

Детальна інформація для учасників єдиних вступних випробувань розміщена на сайті
Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «ЄВІ/ЄФВВ»

У 2020 році реєстрація для проходження єдиного фахового вступного випробування та/або єдиного вступного іспиту триватиме з 6 травня до 3 червня 2020 року. 
Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі, за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Український центр оцінювання якості освіти та ДП «Інфоресурс». Деталі на сторінці  «Процедура реєстрації» 
Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ»   Доступ до сторінки здійснюватиметься за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому. У кабінеті  будуть розміщені запрошення-перепустки до пункту проведення ЄФВВ/ЄВІ.
Також радимо ознайомитися з «Матеріалами щодо підготовки до ЄВІ/ЄФВВ»
 Графік проведення вступних випробувань 2020 року:
01 липня 2020 року – основна сесія єдиного вступного іспиту (виконання екзаменаційної роботи з іноземної мови).
03 липня 2020 року – основна сесія єдиного фахового вступного випробування.
В 2019 році пункти проведення ЄФВВ/ЄФІ для учасників Донецької та Луганської областей створювалися в містах Слов’янськ і Маріуполь Донецької області, а також місті Сєверодонецьк Луганської області. У 2020 році перелік міст може бути розширено.
Для певних категорій вступників, які реєструються для участі в основній сесії вступних випробувань, організовується «Додаткова сесія вступних випробувань», що проводиться в строки, встановлені Українським центром. Графік додаткової сесії буде оприлюднено у червні 2020 року. До вашої уваги Зразок заяви для участі у додатковій сесії вступних випробувань

Порядком організації та проведення вступних випробувань передбачена можливість проведення спеціальної сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Така сесія проводиться за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Взяти участь у додатковій сесії ЄВІ можуть вступники, які:

  • зареєструвалися для участі в ЄВІ, але бажають повторно скласти цей іспит;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Терміни проведення третьої сесії та реєстрації вступників для участі в ній будуть встановлені Міністерством освіти і науки України. Проведення спеціальної сесії ЄФВВ не передбачено.

Більше інформації щодо проведення ЄФВВ та ЄВІ можна отримати у представників приймальних комісій закладів вищої освіти.