ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Порядком організації та проведення вступних випробувань також передбачена можливість проведення спеціальної сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Така сесія проводиться за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Взяти участь у спеціально організованій сесії ЄВІ можуть вступники, які:
• зареєструвалися для участі в ЄВІ, але бажають повторно скласти цей іспит;
• не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
Реєстрацію на спеціально організовану сесію ЄВІ будуть здійснювати заклади вищої освіти з 26 липня по 04 серпня 2022 року. Спецсесія ЄВІ буде проведена 10 вересня 2022 року в містах Маріуполь, Слов’янськ та Сєвєродонецьк.

Проведення спеціальної сесії ЄФВВ не передбачено.

Запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування спеціально організованої сесії ЄВІ, будуть розміщуватися в «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ»  . Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листа та PIN-кодом, зазначеним у ньому.
Радимо учасникам ЄВІ самостійно сформувати й завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для допуску до пункту тестування.

Також на цій сторінці буде розміщена Мережа пунктів вступних випробувань з маршрутами доїзду

Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться 10 вересня 2022 року.

Початок іспиту – о 10:00. Допуск вступників до пункту тестування буде розпочато о 09:15 і припинено за 10 хвилин до початку тестування.

Для входу до пункту тестування учасник має показати:
• екзаменаційний листок;
• документ, що посвідчує особу;
• запрошення-перепустку.
Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися ними.
Усі учасники зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу до пунктів тестування, так і протягом усього періоду оцінювання: вони мають перебувати в масках або респіраторах, тримати соціальну дистанцію з іншими учасниками тестування.
Вступника не буде допущено до пункту тестування у разі запізнення чи відсутності екзаменаційного листка та/або документа, що посвідчує особу.

Пропонуємо ознайомитися із матеріалами спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту минулих років.

Більше інформації щодо проведення спеціально організованої сесії ЄВІ можна отримати у представників приймальних комісій закладів вищої освіти