ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

За повідомленням Українського центру оцінювання якості освіти спеціально організована сесія ЄВІ, яка відбудеться 19 вересня 2020 року, дозволить охочим скористатися шансом вступу до магістратури у 2020 році.

Правилами прийому закладу вищої освіти можуть бути визначені додаткові строки (в межах з 15 вересня до 30 листопада) прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістра. Передусім радимо дізнатися, чи передбачений додатковий термін зарахування в обраному закладі вищої освіти.

Реєстрація для участі в цій сесії триватиме з 17 до 25 серпня (включно). Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Із процедурою реєстрації можна ознайомитися за посиланням.

Для кожного вступника, який отримав від представника приймальної комісії екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка “Кабінет вступника ЄФВВ/ЄВІ“, доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Спеціально організована сесія ЄВІ проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб. Вартість цієї сесії – 510 грн.

Сплату послуги з проведення спеціально організованої сесії необхідно здійснити скориставшись інформаційною сторінкою “Кабінет вступника ЄФВВ/ЄВІ“.

Якщо протягом п’яти робочих днів із дня завершення реєстрації оплату цієї послуги не здійснено, реєстрацію вступника для участі у спецсесії ЄВІ буде скасовано Українським центром (екзаменаційний листок такої особи вважатиметься недійсним).

Проведення спеціальної сесії ЄФВВ не передбачено

Детальна інформація для учасників єдиних вступних випробувань розміщена на сайті
Українського центру оцінювання якості освіти у розділі “ЄВІ/ЄФВВ”
“Підготовка”

Більше інформації щодо проведення ЄФВВ та ЄВІ можна отримати у представників приймальних комісій закладів вищої освіти