ПОВЕРНЕННЯ/ПЕРЕРАХУНОК КОШТІВ

Шановні учасники пробного ЗНО Донецької та Луганської областей!

Набув чинності Порядок повернення невикористаної частини коштів, сплачених за участь у пробному ЗНО-2022, затверджений Міністерством освіти і науки України.

Нагадаємо, що з огляду на те, що цьогоріч через війну в Україні скасовано проведення традиційного ЗНО, було скасовано і пробне ЗНО-2022.

Особам, які зареєструвалися для проходження пробного ЗНО, буде повернуто частину сплачених, але не використаних для підготовлення тестувань коштів. Сума, що підлягає поверненню за кожний обраний предмет пробного ЗНО для зареєстрованих учасників Донецької та Луганської областей складає 183 грн 64 коп.

Сьогодні наша країна веде боротьбу за цілісність і незалежність, тож кожному надзвичайно важливо підтримати державу в цій боротьбі. Тому Міністерство освіти і науки України спільно з Українським і регіональними центрами оцінювання якості освіти ухвалили рішення надати можливість учасникам пробного ЗНО здійснити перерахунок тих коштів, які мають бути повернені за послугу з проведення пробного тестування, на підтримку Збройних Сил України. Ми впевнені, що кожен робить свій внесок у нашу перемогу!

Отже, учасники пробного тестування можуть не лише повернути кошти на особистий банківський рахунок, а й перерахувати їх на підтримку Збройних Сил України.

Для повернення/перерахунку коштів, сплачених за проведення пробного ЗНО, учасники мають:

1. Авторизуватися на спеціальному сервісі на сайті Українського або Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначивши назву регіонального центру, якому було сплачено за послугу, логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО. Якщо ви забули/втратили логін та пароль, то їх можна відновити через кабінет учасника пробного ЗНО.

2. Вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку Збройних Сил України чи на особистий (або іншої фізичної особи) рахунок.
Регіональний центр опрацьовує заяви учасників, а також переказує кошти одержувачам у порядку надходження цих заяв.

Важливі поради:

  • Дізнатися IBAN можна за допомогою мобільного додатка відповідного банку. Зазвичай для цього потрібно вибрати картку ⇒ налаштування ⇒ реквізити ⇒ IBAN.
  • Дізнатися IBAN також можна, зателефонувавши на гарячу лінію банківської установи або звернутися до відділення банку. Докладну інструкцію, як дізнатися IBAN свого рахунка в певному банку, описано на сайті Міністерства цифрової трансформації: thedigital.gov.ua/iban.
  • IBAN (складається з літер UA та 29 символів) рекомендуємо скопіювати із додатка і вставити на сервіс повернення коштів. Наполегливо просимо не зазначати його вручну, оскільки це може призвести до помилок в реквізитах, а унести зміни до згенерованої заяви буде неможливо!
  • Прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) власника рахунку за стандартом IBAN, внесені на сервісі, мають збігатися з прізвищем, іменем, по батькові (за наявності) отримувача коштів, зазначеними учасником.
  • У разі неправильного заповнення заяви учасникові доведеться особисто звертатися до регіонального центру оцінювання якості освіти й очікувати опрацювання документів для повернення коштів, тому варто як найуважніше поставитися до заповнення інформації у відповідному сервісі.
  • Телефони «гарячої» лінії Донецького РЦОЯО – (050) 517 33 00, (050) 647 52 92, (099) 713 38 60

Застерігаємо учасників пробного ЗНО:

аби убезпечити себе від шахраїв, не повідомляйте даних щодо банківських карт, терміну їхньої дії та CVV-код стороннім особам. Не надавайте особистої інформації телефоном, адже фахівці Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти не звертаються до учасників із такими запитами.

У разі виявлення таких звернень, просимо інформувати Український або регіональні центри.

Детально про повернення/перерахунок коштів