ГОТУЄМОСЬ ДО НМТ

Передусім, безперечно, варто продовжувати ретельно працювати над шкільною програмою, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять ваші вчителі, або уроки Всеукраїнської школи онлайн.
Додатково для самостійного тренування пропонуємо інформацію, яка допоможе не лише якісно повторити теми навчальних предметів чи відпрацювати найбільш проблемні розділи, а також призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників:

Для розширення можливостей підготовки потенційних учасників до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024 року фахівці Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) підготували тренувальний варіант предметних тестів.

За основу взято тести, що «відпрацювали» на НМТ-2023 й оприлюднені в офіційному звіті . Відтепер для зручності використання цих тестів як тренувальних добірки завдань з української мови, математики, історії України, іноземної мови (англійської, іспанської, німецької, французької), біології, фізики та хімії подано в окремих pdf-файлах. Крім того, ці тести розміщено на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

Для того щоб скористатися платформою, спочатку створіть обліковий запис на ній (якщо ще не зареєстровані). Потім перейдіть до вкладки  «Курси» й виберіть навчальний курс для 10 чи 11 класу. Після цього відкрийте вкладку «НМТ-2023: перший варіант», натисніть на «Переглянути курс», а потім — на «Зареєструйтеся» — у такий спосіб ви отримаєте повний доступ до курсу для перегляду й виконання тестових завдань.

Після завершення роботи, ви зможете переглянути індивідуальний звіт про свої успіхи, звернувшись до закладки «Прогрес». Тут ви дізнаєтеся, скільки тестових балів вам удалося набрати з максимально можливих за виконання завдань з кожного предмета НМТ, у яких завданнях ви припустилися помилок і яку тему вам варто повторити або доопрацювати, щоб надолужити прогалини.

  • Тести минулих років, розміщені в розділі «Підготовка. Тести минулих років», де можна вибрати будь-який предмет із переліку;
  • Короткі тематичні тести в  онлайн-тестувальникуна сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;
  • Телеграм-бот, що допоможе організувати навчання онлайн.
  • iLearn – відкрита онлайн-платформа  з відеокурсами та вебінарами, тренажерами для підготовки до вступних випробувань за всіма предметами. На платформі доступні щоденні навчальні вебінари та розміщені онлайн-курси з основних шкільних предметів (українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, біологія), а також вебінари з профорієнтації. Онлайн-платформа iLearn створена командою ГС «Освіторія», яка допомагає реформувати та розвивати шкільну освіту в Україні.

Українська мова

Математика

Історія України

Українська література

  • Тренувальні завдання (демонстраційний варіант НМТ 2024 року) з української літератури
  • тести ЗНО-ОНЛАЙН з української мови і літератури за минулі роки;
  • Пропонуємо ознайомитись зі скороченими версіями творів української літератури (до електронної хрестоматії включено 27 літературних творів, кожен з яких, виходячи з мети кожного учасника НМТ, викладений у вигляді скороченої версії, переказу та дуже стислого переказу);

ІНОЗЕМНІ МОВИ

Англійська мова

Іспанська мова

Німецька мова

Французька мова

Біологія

Географія 

Фізика

Хімія

Є питання? До вашої уваги Відповіді на типові питання