Приєднуйтесь!
На цій сторінці ми розміщуємо актуальну інформацію, яка обов’язково стане вам у пригоді.
Телефони для консультацій:
• з питань проведення ЗНО – організаційно-методичний відділ – (097) 283-51-94
• з питань реєстрації – відділ інформаційних технологій – (095) 523-30-74
Питання можна задати за електронною адресою – info@dn.testportal.gov.ua

Запрошуємо до реєстрації на пробне ЗНО. Для цього Вам потрібно перейти за посиланням
https://prob.test.dn.ua/
Якщо Ви зареєструєтеся на пробне ЗНО, то  Вам у персональному кабінеті буде надано доступ не тільки до зошита з обраного предмета, а і до всіх предметів ЗНО. Також через персональний кабінет Ви зможете внести відповіді до сервісу визначення результатів з усіх предметів, що Вам потрібні, а не лише з предмета, обраного при реєстрації.

1. Щоб взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні цьогорічним випускникам, які проживають на тимчасово окупованих територіях, достатньо бути зарахованим за будь-якою формою навчання (денна, вечірня, дистанційна, екстернатна тощо) у закладі загальної середньої  освіти на території України. Детальніше про порядок отримання документа про повну загальну середню освіту можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України.
На сайті «Доступна освіта» громадської організації можна знайти безкоштовні відеоуроки з української мови і літератури, історії України, інших предметів, перегляд яких не потребує реєстрації. Крім іншого, тут розміщено покрокові інструкції щодо отримання документів про освіту державного зразка, здобуття вищої освіти за спрощеною процедурою, а також перелік освітніх програм тощо.
Покрокова інструкція 4 кроки як здобути середню освіту в Україні школярам з ТОТ у 2020/2021 н.р.
Також до Вашої уваги Перелік ОСВІТНІХ ЦЕНТРІВ «Донбас-Україна»

2. Особи, які мешкають на території Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, зможуть зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з 01 лютого до 5 березня 2021 року. Під час основного періоду реєстрації учасники з тимчасово окупованої території мають право одразу подати заяву на складання ЗНО в додаткову сесію з усіх або декількох предметів. До заяви на додаткову сесію потрібно додати копію сторінки паспортного документу, що підтверджує проживання на тимчасово окупованій території (підтвердженням може бути копії сторінок паспорту одного із батьків).
Рекомендації щодо реєстрації для участі в ЗНО розміщено в розділі сайту УЦОЯО «Процедура реєстрації». Громадяни з тимчасово окупованих територій, які не мають можливості відправити документи для реєстрації поштою, можуть в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та інших необхідних документів на електронну адресу відповідного регіонального центру.

Увага! Випускники закладів загальної середньої освіти надають реєстраційні документи через заклад освіти, в якому вони навчаються.

Випускникам минулих років, які не можуть вказати адресу в Україні для отримання поштового повідомлення, інформація про результати реєстрації надсилатимутися на їх електронні адреси. В такому випадку сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються в регіональному центрі. За заявою учасника їх можна забрати в будь-який зручний час або отримати безпосередньо в пункті проведення зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування.

3. Особи із тимчасово окупованої території, які не встигли зареєструватися в основний період реєстрації можуть подати документи упродовж 06–18 травня 2021 року для участі в додатковій сесії. Графік додаткової сесії буде оприлюднено до 23 квітня 2021 року.
До Вашої уваги:
Календар ЗНО 2021
Готуємось до ЗНО
Умови прийому на навчання  для здобуття вищої освіти
Відповіді на актуальні питання

Нагадуємо, що:
1. особам, які мешкають на тимчасово окупованій території, потрібно завчасно подбати про наявність перепустки через пункти пропуску на лінії розмежування (https://urp.ssu.gov.ua/);
2. департаменти освіти і науки організовують розміщення зареєстрованих учасників ЗНО та осіб, що їх супроводжують, які прибувають з тимчасово окупованих територій. Контактні телефони буде оприлюднено до 30 квітня 2021 року.