Приєднуйтесь!
На цій сторінці ми розміщуємо актуальну інформацію, яка обов’язково стане вам у нагоді.

  1. Щоб взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні цьогорічним випускникам, які проживають на непідконтрольних українській владі територіях, достатньо бути зарахованим за дистанційною або екстернатною у закладі загальної середньої  освіти на території України або вступити до закладу вищої освіти за спрощеною процедурою через Освітні Центри «Донбас-Україна».

4 кроки для здобуття середньої освіти дистанційно або за формою екстернат

Спрощена процедура вступу через Освітні Центри

Перелік ОСВІТНІХ ЦЕНТРІВ «Донбас-Україна»

Телефони «гарячої» лінії з питань освіти для осіб із Донбасу

2. Основна сесія ЗНО буде проходити з 23 травня по 17 червня 2022 року.

Календар ЗНО 2022
Радимо ознайомитися з особливостями цьогорічного зовнішнього оцінювання:

Готуємось до ЗНО

Новації, графік, предмети 

3. Реєстрація на ЗНО 2022 буде проходити з 01 лютого по 09 березня 2022 року. Якщо ви є випускником 11 класу, що реєстраційні документи до регіонального центру надсилаються через заклад освіти до 01 березня, але вносити зміни до реєстраційних даних можна до 09 березня також через заклад освіти.

Детально про умови реєстрації 
Зверніть увагу, під час основного періоду реєстрації ви маєте право одразу подати заяву на перенесення складання декількох або всіх обраних вами предметів зовнішнього оцінювання на додаткову сесію. Додаткова сесія буде проходити з 23 червня по 15 липня. Графік проведення додаткової сесії буде оприлюднено до 31 січня 2022 року.

Зразок заяви    
До заяви надається копія паспорта громадянина України, зокрема копії сторінок, де вказано прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), а також відомості про реєстрацію місця проживання (або копію довідки про реєстрацію місця проживання/перебування – для осіб, які мають паспорт громадянина України у формі картки, що містить безконтактний електронний носій), а в разі відсутності в заявника паспорта – відповідну копію паспорта громадянина України одного з батьків.

4. Якщо ви не встигнете зареєструватися в основний період, то маєте право зареєструватися на додаткову сесію в додатковий період реєстрації з 05 по 17 травня 2022 року.

5. Якщо Ви не зможете взяти участь в основній сесії ЗНО, то протягом п’яти робочих днів із дня проведення ЗНО з певного предмета(з урахуванням дня проведення зовнішнього оцінювання), Ви повинні подати до регіонального центру заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.
Зразок заяви (у визначені терміни на кожен предмет надається окрема заява з повним комплектом документів)

У Вашому випадку до заяви потрібно надати копію сертифіката, та копію паспорта зі сторінкою реєстрації, що підтверджує проживання на неконтрольованій території. Якщо у Вас реєстрація відсутня, то це можуть бути відповідні копії сторінок паспорта одного із батьків.
Ви маєте право відправити документи лише у відсканованому вигляді на електронну адресу регіонального центру [email protected] з темою листа «Додаткова сесія. Предмет. Прізвище».

Інформація про рішення регламентної комісії
щодо допуску особи до участі в додатковій сесії
розміщується на інформаційній сторінці учасника ЗНО
в розділі «Розгляд заяв на додаткову сесію».

Мережу пунктів проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання буде розміщено до 15 червня 2022 року.

Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (зі змінами), повідомлення про місце та час додаткової сесії ЗНО розміщується у вигляді запрошень – перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного предмета.
Обробка бланків відповідей, визначення та оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які складали тести під час додаткової сесії відбудеться до 20 липня 2022 року.

6. Для розміщення на час проведення зовнішнього незалежного оцінювання зареєстрованих учасників ЗНО та осіб, що їх супроводжують, які прибувають з неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей, можна звертатися за телефонами:
Донецька область – (095)314-15-75, Карпенко Валентина Анатоліївна, в.о. начальника відділу інклюзивної освіти та соціального захисту дітей.
Луганська область – (099)273-97-42, Коршунова Любов Іванівна, головний спеціаліст сектору з питань інформаційної політики та комунікацій.

 7. Телефони для консультацій:
• з питань проведення ЗНО – організаційно-методичний відділ – (097)283-51-94
• з питань реєстрації – відділ інформаційних технологій – (095)523-30-74
Питання можна задати за електронною адресою – [email protected]
До Вашої уваги:
• Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти
• Відповіді на актуальні питання
Також радимо:
• «Доступна освіта»
• 4 кроки як здобути середню освіту в Україні школярам з ТОТ .
• Перелік ОСВІТНІХ ЦЕНТРІВ «Донбас-Україна»