Приєднуйтесь!
На цій сторінці ми розміщуємо актуальну інформацію, яка обов’язково стане вам у нагоді.

Шановні учасники зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року із неконтрольованої території!

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови, яка встановлює адаптивний карантин в Україні.
Донецький центр оцінювання якості освіти повідомляє, що відтепер особи, які для складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) перетинають лінію розмежування із неконтрольованими територіями, та особи, що їх супроводжують, не повинні перебувати на обсервації чи самоізоляції після перетину пунктів пропуску.
Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні уряду 29 травня.

Також інформуємо, що 04 червня 2020 року на ваших персональних інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення – перепустки для участі у ЗНО, вхід до яких здійснюється за номером та пін-кодом сертифіката. Скан-копії сертифікатів для забезпечення входу до персональних інформаційних сторінок та скачування з них запрошень-перепусток вам мають надіслати заклади освіти, у яких ви навчаєтеся.

До Вашої уваги:

Особливості реєстрації для учасників ЗНО 2020 з тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, які отримують у 2020 році повну загальну середню освіту.

Етапи реєстрації Зміст та вимоги
Підготовчий етап Для вибору предметів ЗНО ознайомтеся з Переліком конкурсних предметів, творчих заліків для вступу до закладів вищої освіти.
Формування реєстраційної картки Сформуйте самостійно або за допомогою закладу освіти, у якому ви навчаєтесь реєстраційну картку за допомогою спеціальної програми, розміщеної на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua, зазначивши в ній свої дані. У додатковий період реєстрації програма буде розміщена з 25 травня 2020 року.
Роздрукуйте картку та контрольно-інформаційний лист до неї. Уважно прочитайте текст цього листа, перевірте всі дані, що ви внесли до реєстраційної картки, напишіть в ній власноруч заяву за зразком, що надана у контрольно-інформаційному листі. Обов’язково поставте дату та підпис.
Наклейте дві ідентичні фотокартки розміром 3х4 у спеціально відведених місцях.
Увага!
Якщо під час реєстрації Ви не можете вказати адресу отримання поштової кореспонденції, то можна вказати адресу закладу освіти, у якому ви навчаєтеся. Випускники минулих років можуть обрати адресу зберігання документів регіональний центр. У такому випадку регіональний центр надішле ваш сертифікат до першого пункту проведення ЗНО. Для узгодження питань обов’язково вкажіть адресу електронної пошти (ukr.net, meta.ua, gmail.com) та телефон, через які ви зможете взаємодіяти з Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти.
Підготовка документу, що посвідчує особу Це може бути копія першої сторінки одного із паспортних документів:
1. Паспорт громадянина України.
2. Закордонний паспорт громадянина України.
3. Паспорт громадянина іншої держави (з копією нотаріального перекладу українською мовою).
4. Закордонний паспорт громадянина іншої держави (з копією нотаріального перекладу українською мовою).
У додатковий період реєстрації обов’язково крім першої сторінки паспортного документу потрібно надати копію сторінки з реєстрацією паспортного документу, що підтверджує проживання на неконтрольованій території. (У випадку реєстрації на території підконтрольній Україні, учасник додатково надає копію першої сторінки та сторінки з реєстрацією одного із батьків).
Увага! У разі відсутності паспортного документу ви зможете зареєструватися на підставі свідоцтва про народження. У такому випадку крім першої сторінки паспортного документу потрібно надати копію сторінки з реєстрацією паспортного документу, що підтверджує проживання на неконтрольованій території. (У випадку реєстрації на території підконтрольній Україні, учасник додатково надає копію першої сторінки та сторінки з реєстрацією одного із батьків та копію свідоцтва про народження).
Підготовка інших документів
(за необхідності)
Оригінал відповідного висновку, виданого органом або закладом охорони здоров’я, із зазначенням особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою 086/3о – тільки тоді, якщо ці умови необхідно створити
Перелік особливих умов в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання
Копію свідоцтва про зміну імені (П.І.Б.) – для особи, у документах якої є розбіжності в персональних даних
Копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації, – для особи, яка подає документи, оформлені іноземною мовою
Увага! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистий підпис, ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
Відправка документів Після формування комплекту документів необхідно подати його до закладу освіти, в якому навчаєтеся за формою екстернат чи дистанційно на підконтрольній українській владі території.
Якщо у вас не буде можливості особисто, через батьків, знайомих передати документи до закладу освіти, то ви можете надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу закладу освіти.
Зверніть увагу, якщо Ви надсилатимете комплект реєстраційних документів електронною поштою, то наклеювати фото на бланк перед скануванням не потрібно. Фотокартка сканується окремо. У такому випадку крім першої сторінки паспортного документу потрібно надати копію сторінки з реєстрацією паспортного документу, що підтверджує проживання на неконтрольованій території. (У випадку реєстрації на території підконтрольній Україні, учасник додатково надає копію першої сторінки та сторінки з реєстрацією одного із батьків).
Отримання документів від регіонального центру Документи (сертифікат учасника ЗНО, реєстраційне повідомлення, інформаційний бюлетень) надійдуть на адресу закладу освіти, у якому ви навчаєтеся. Заклад освіти має надіслати  скан-копії реєстраційного повідомлення та сертифіката на адресу вашої електронної пошти, зазначеної в реєстраційній картці, для того, щоб ви могли за логіном та паролем зайти на свою сторінку, перевірити дані та роздрукували запрошення-перепустку до пунктів проведення ЗНО.
Увага!
Інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому, створюється для кожного учасника зовнішнього оцінювання на веб-сайті Українського центру. Саме на цій сторінці будуть розміщуватися запрошення-перепустки до пунктів проведення ЗНО та результати тестування.
Одразу після отримання сертифіката зайдіть на свою інформаційну сторінку та перевірте всі дані!
Нагадуємо, що особам, які мешкають на неконтрольованій території, потрібно завчасно подбати про наявність перепустки через пункти пропуску на лінії розмежування (https://urp.ssu.gov.ua/).

Нагадуємо, що департаменти освіти і науки організовують розміщення зареєстрованих учасників ЗНО та осіб, що їх супроводжують, які прибувають з неконтрольованих територій. Телефони, за якими можна буде звертатися буде розміщено на цій сторінці до 10 червня 2020 року.

Також радимо:
Рекомендації щодо реєстрації для участі в ЗНО, що розміщені на сайті Українського ЦОЯО в розділі «Процедура реєстрації».
Жителям Донбасу і Криму – http://testportal.gov.ua/zhitelyam-donbasu-i-krimu/
Порядок отримання документа про повну загальну середню освіту https://mon.gov.ua/ua/zhitelyam-donbasu-ta-krimu/uchnyam-ta-vipusknikam
Безкоштовні відеоуроки – https://dostupnaosvita.com.ua/
ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ ЦЕНТРІВ «Донбас-Україна»