Приєднуйтесь!
На цій сторінці ми розміщуємо актуальну інформацію, яка обов’язково стане вам у нагоді.

1. Основна сесія ЗНО буде проходити з 21 травня по 15 червня 2021 року.
Календар ЗНО 2021
• Готуємось до ЗНО
Для розміщення на час проведення зовнішнього незалежного оцінювання зареєстрованих учасників ЗНО та осіб, що їх супроводжують, які прибувають з неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей, можна звертатися за телефонами:
Донецька область – (095)314-15-75, Карпенко Валентина Анатоліївна, в.о. начальника відділу інклюзивної освіти та соціального захисту дітей.
Луганська область – (099)273-97-42, Коршунова Любов Іванівна, головний спеціаліст сектору з питань інформаційної політики та комунікацій.

2. Якщо Ви не зможете взяти участь в основній сесії ЗНО, то протягом п’яти робочих днів із дня проведення ЗНО з певного предмета (з урахуванням дня проведення зовнішнього оцінювання), Ви повинні подати до регіонального центру заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.
Зразок заяви (у визначені терміни на кожен предмет надається окрема заява з повним комплектом документів)

У Вашому випадку до заяви потрібно надати копію сертифіката, та копію паспорта зі сторінкою реєстрації, що підтверджує проживання на неконтрольованій території. Якщо у Вас реєстрація відсутня, то це можуть бути відповідні копії сторінок паспорта одного із батьків.
Ви маєте право відправити документи тільки у відсканованому вигляді на електронну адресу регіонального центру info@dn.testportal.gov.ua з темою листа «Додаткова сесія. Предмет. Прізвище».

Інформація про рішення регламентної комісії
щодо допуску особи до участі в додатковій сесії
розміщується на інформаційній сторінці учасника ЗНО
в розділі «Розгляд заяв на додаткову сесію».

Відповідне повідомлення за кожним предметом буде надсилатися на електронну адресу, яка вказана у заяві учасника.
Графік проведення додаткової сесії (pdf).
До Вашої уваги мережа пунктів проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання.

Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (зі змінами), повідомлення про місце та час додаткової сесії ЗНО розміщується у вигляді запрошень – перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного предмета.
Обробка бланків відповідей, визначення та оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які складали тести під час додаткової сесії відбудеться до 23 липня 2021 року.

Телефони для консультацій:
• з питань проведення ЗНО – організаційно-методичний відділ – (097)283-51-94
• з питань реєстрації – відділ інформаційних технологій – (095)523-30-74
Питання можна задати за електронною адресою – info@dn.testportal.gov.ua
До Вашої уваги:
• Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти
• Відповіді на актуальні питання
Також радимо:
• «Доступна освіта»
• 4 кроки як здобути середню освіту в Україні школярам з ТОТ у 2020/2021 н.р.
• Перелік ОСВІТНІХ ЦЕНТРІВ «Донбас-Україна»