Приєднуйтесь!
На цій сторінці ми розміщуємо актуальну інформацію, яка обов’язково стане вам у нагоді.

Шановні учасники зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року!

До Вашої уваги:

  • Календар ЗНО 2020
  • Готуємось до ЗНО
  • Все про пробне ЗНО 2020
  • Реєстрація на ЗНО 2020 буде проходити з 03 лютого по 24 березня. Якщо ви  не встигнете зареєструватися в основний період, то можна буде зареєструватисяу додатковий період з 04 по 18 травня 2020 року на додаткову сесію.

Особливості реєстрації для учасників ЗНО 2020 з тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, які отримують у 2020 році повну загальну середню освіту.

Етапи реєстрації Зміст та вимоги
Підготовчий етап Зверніться до будь-якого відділу освіти на території, яка контролюється українською владою та оформіть заяву на навчання за формою екстернат у запропонованому закладі освіти Завантажити відділи освіти
Для вибору предметів ЗНО ознайомтеся з Переліком конкурсних предметів, творчих заліків для вступу до закладів вищої освіти.
Формування реєстраційної картки Сформуйте самостійно або за допомогою закладу освіти, у якому ви навчаєтесь реєстраційну картку за допомогою спеціальної програми, розміщеної на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua (буде розміщена з 3 лютого 2020 року), зазначивши в ній свої дані. У додатковий період реєстрації програма буде розміщена з 4 травня 2020 року.
Роздрукуйте картку та контрольно-інформаційний лист до неї. Уважно прочитайте текст цього листа, перевірте всі дані, що ви внесли до реєстраційної картки, напишіть в ній власноруч заяву за зразком, що надана у контрольно-інформаційному листі. Обов’язково поставте дату та підпис.
Наклейте дві ідентичні фотокартки розміром 3х4 у спеціально відведених місцях.
Увага!
Якщо під час реєстрації Ви не можете вказати адресу отримання поштової кореспонденції, то можна вказати адресу закладу освіти, у якому ви навчаєтеся. Випускники минулих років можуть обрати адресу зберігання документів регіональний центр. У такому випадку регіональний центр надішле ваш сертифікат до першого пункту проведення ЗНО. Для узгодження питань обов’язково вкажіть адресу електронної пошти (ukr.net, meta.ua, gmail.com) та телефон, через які ви зможете взаємодіяти з Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти.
Підготовка документу, що посвідчує особу Це може бути копія першої сторінки одного із паспортних документів:
1. Паспорт громадянина України.
2. Закордонний паспорт громадянина України.
3. Паспорт громадянина іншої держави (з копією нотаріального перекладу українською мовою).
4. Закордонний паспорт громадянина іншої держави (з копією нотаріального перекладу українською мовою).
У додатковий період реєстрації обов’язково крім першої сторінки паспортного документу потрібно надати копію сторінки з реєстрацією паспортного документу, що підтверджує проживання на неконтрольованій території. (У випадку реєстрації на території підконтрольній Україні, учасник додатково надає копію першої сторінки та сторінки з реєстрацією одного із батьків).
Увага! У разі відсутності паспортного документу ви зможете зареєструватися на підставі свідоцтва про народження. У такому випадку крім першої сторінки паспортного документу потрібно надати копію сторінки з реєстрацією паспортного документу, що підтверджує проживання на неконтрольованій території. (У випадку реєстрації на території підконтрольній Україні, учасник додатково надає копію першої сторінки та сторінки з реєстрацією одного із батьків та копію свідоцтва про народження).
Підготовка інших документів
(за необхідності)
Оригінал відповідного висновку, виданого органом або закладом охорони здоров’я, із зазначенням особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою 086/3о – тільки тоді, якщо ці умови необхідно створити
Перелік особливих умов в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання
Якщо ви визначилися, що вам краще проходити ЗНО у додаткову сесію, то ви маєте право до реєстраційних документів надати заяву про перенесення складання зовнішнього незалежного оцінювання на додаткову сесію (з одного, декількох або всіх обраних вами предметів) та крім першої сторінки паспортного документу потрібно надати копію сторінки з реєстрацією паспортного документу, що підтверджує проживання на неконтрольованій території. (У випадку реєстрації на території підконтрольній Україні, учасник додатково надає копію першої сторінки та сторінки з реєстрацією одного із батьків).
Копію свідоцтва про зміну імені (П.І.Б.) – для особи, у документах якої є розбіжності в персональних даних
Копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації, – для особи, яка подає документи, оформлені іноземною мовою
Увага! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистий підпис, ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
Відправка документів Після формування комплекту документів необхідно подати його до закладу освіти, в якому навчаєтеся за формою екстернат чи дистанційно на підконтрольній українській владі території.
Якщо у вас не буде можливості особисто, через батьків, знайомих передати документи до закладу освіти, то ви можете надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу закладу освіти.
Зверніть увагу, якщо Ви надсилатимете комплект реєстраційних документів електронною поштою, то наклеювати фото на бланк перед скануванням не потрібно. Фотокартка сканується окремо. У такому випадку крім першої сторінки паспортного документу потрібно надати копію сторінки з реєстрацією паспортного документу, що підтверджує проживання на неконтрольованій території. (У випадку реєстрації на території підконтрольній Україні, учасник додатково надає копію першої сторінки та сторінки з реєстрацією одного із батьків).
Отримання документів від регіонального центру Документи (сертифікат учасника ЗНО, реєстраційне повідомлення, інформаційний бюлетень) надійдуть на адресу закладу освіти, у якому ви навчаєтеся. Заклад освіти має надіслати  скан-копії реєстраційного повідомлення та сертифіката на адресу вашої електронної пошти, зазначеної в реєстраційній картці, для того, щоб ви могли за логіном та паролем зайти на свою сторінку, перевірити дані та з 30 квітня 2020 року роздрукували запрошення-перепустку до пунктів проведення ЗНО.

Увага! Якщо при реєстрації ви надасте заяву щодо перенесення зовнішнього оцінювання (з одного, декількох або всіх обраних вами предметів) на додаткову сесію, то регіональний центр обов’язково надішле вам відповідний витяг із протоколу регламентної комісії. Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (зі змінами), повідомлення про місце та час додаткової сесії ЗНО розміщується у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного предмета.

Увага!
Інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому, створюється для кожного учасника зовнішнього оцінювання на веб-сайті Українського центру. Саме на цій сторінці будуть розміщуватися запрошення-перепустки до пунктів проведення ЗНО та результати тестування.
Одразу після отримання сертифіката зайдіть на свою інформаційну сторінку та перевірте всі дані!
Нагадуємо, що особам, які мешкають на неконтрольованій території, потрібно завчасно подбати про наявність перепустки через пункти пропуску на лінії розмежування (https://urp.ssu.gov.ua/).

Нагадуємо, що департаменти освіти і науки організовують розміщення зареєстрованих учасників ЗНО та осіб, що їх супроводжують, які прибувають з неконтрольованих територій. Телефони, за якими можна буде звертатися буде розміщено на цій сторінці у квітні 2020 року.

Також радимо:
Рекомендації щодо реєстрації для участі в ЗНО, що розміщені на сайті Українського ЦОЯО в розділі «Процедура реєстрації».
Жителям Донбасу і Криму – http://testportal.gov.ua/zhitelyam-donbasu-i-krimu/
Порядок отримання документа про повну загальну середню освіту https://mon.gov.ua/ua/zhitelyam-donbasu-ta-krimu/uchnyam-ta-vipusknikam
Безкоштовні відеоуроки – https://dostupnaosvita.com.ua/
ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ ЦЕНТРІВ «Донбас-Україна» – https://dostupnaosvita.com.ua/news/290-perelik-osvitnikh-tsentriv-krym-ukraina-donbas-ukraina