Приєднуйтесь!
На цій сторінці ми розміщуємо актуальну інформацію, яка обов’язково стане вам у нагоді.

 1. Щоб взяти участь в національному мультипредметному тесті цьогорічним випускникам, які проживають на непідконтрольних українській владі територіях, достатньо або бути зарахованим за дистанційною або екстернатною формою навчання у закладі загальної середньої  освіти на території України або вступити до закладу вищої освіти за спрощеною процедурою через Освітні Центри «Донбас-Україна».

Телефони гарячих ліній:

 • 0 (800) 504 425 – гаряча лінія з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій
 • 1545 – Урядова гаряча лінія
 • 1548 – цілодобова гаряча лінія Мінреінтеграції з кризових питань

Контакти освітніх центрів (інформація оновлюється)

  *заклади Донецької, Луганської, Херсонської та частини Запорізької області на території, якій проводяться бойові дії у таблиці відсутні.

Зверніть увагу! Особи з ТОТ зможуть вступити до вишів за співбесідою

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій у 2024 році зможуть вступити до українських вишів за співбесідою, без складання національного мультипредметного тесту (НМТ). Крім того, наступного року на тимчасово окупованих територіях та в зоні бойових дій не проводитимуть ані НМТ, ані вступних іспитів до магістратури. Для вступу абітурієнти мають звернутися до освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», які допомагають людям із тимчасово окупованих територій вступити до українських вишів.

 1. Основна сесія НМТ буде проходити у травні – червні 2024 року. До вашої уваги:

Головне про НМТ 2024

Готуємось до НМТ

 1. Про терміни та умови реєстрації на НМТ 2024 ми повідомимо вас як тільки будуть оприлюднені відповідні документи.
 2. Якщо Ви не зможете взяти участь в основній сесії НМТ, то протягом п’яти робочих днів із дня проведення НМТ (з урахуванням дня проведення), ви повинні подати до регіонального центру заяву щодо надання можливості пройти НМТ під час додаткової сесії.

Документи відправляються лише у відсканованому вигляді на електронну адресу регіонального центру pzno@test.dn.ua з темою листа «Додаткова сесія. Прізвище».

Інформація про рішення регламентної комісії щодо допуску особи до участі в додатковій сесії розміщується в персональному кабінеті учасника НМТ протягом 3-х робочих днів з дати надсилання заяви до регіонального центру.

Повідомлення про місце та час проведення основної та додаткової сесій  розміщується у вигляді запрошень – перепусток в персональному кабінеті учасника НМТ не пізніше ніж за 10 календарних днів до їх проведення.

 1. Телефони для консультацій:
  • з питань проведення НМТ – організаційно-методичний відділ – (099)713-38-60
  • з питань реєстрації – відділ інформаційних технологій – (095)523-30-74, (097) 283-51-94
  Питання можна задати за електронною адресою – pzno@test.dn.ua