Шановні учасники зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, які у поточному році отримають повну загальну середню освіту!

До Вашої уваги особливості реєстрації для учасників ЗНО 2019 з тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей

Термін реєстрації – з 05 лютого до 25 березня 2019 року.

Але якщо вже зараз ви визначилися, що вам краще проходити ЗНО у додаткову сесію або не встигнете зареєструватися в основний період, то можна буде зареєструватися у період з 03 по 20 травня 2019 року на додаткову сесію.

Етапи реєстрації Зміст та вимоги
Підготовчий етап Зверніться до будь-якого відділу освіти на території, яка контролюється українською владою та оформіть заяву на навчання за формою екстернат у запропонованому закладі освіти Завантажити відділи освіти
Для вибору предметів ЗНО ознайомтеся з Переліком конкурсних предметів, творчих заліків для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного , фармацевтичного та ветеринарного спрямувань)
Формування реєстраційної картки Сформуйте самостійно або за допомогою закладу освіти, у якому ви навчаєтесь реєстраційну картку за допомогою спеціальної програми, розміщеної на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua (буде розміщена з 5 лютого 2019 року), зазначивши в ній свої дані.
Роздрукуйте картку та контрольно-інформаційний лист до неї. Уважно прочитайте текст цього листа, перевірте всі дані, що ви внесли до реєстраційної картки, напишіть в ній власноруч заяву за зразком, що надана у контрольно-інформаційному листі. Обов’язково поставте дату та підпис.
Наклейте дві ідентичні фотокартки розміром 3х4 у спеціально відведених місцях.
Увага!
Якщо під час реєстрації Ви не можете вказати адресу отримання поштової кореспонденції, то можна вказати адресу закладу освіти, у якому ви навчаєтеся. Обов’язково вкажіть адресу електронної пошти та телефон, через які ви зможете взаємодіяти з Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти.
Підготовка документу, що посвідчує особу Це може бути копія першої сторінки одного із паспортних документів:
1. Паспорт громадянина України.
2. Закордонний паспорт громадянина України.
3. Паспорт громадянина іншої держави (з копією нотаріального перекладу українською мовою).
4. Закордонний паспорт громадянина іншої держави (з копією нотаріального перекладу українською мовою).
Увага! У разі відсутності паспортного документу ви зможете зареєструватися на підставі свідоцтва про народження. У такому випадку крім першої сторінки паспортного документу потрібно надати копію сторінки з пропискою паспортного документу, що підтверджує проживання на тимчасово неконтрольованій території. (У випадку прописки на території підконтрольній Україні, учасник додатково надає копію першої сторінки та сторінки з пропискою одного із батьків та копію свідоцтва про народження).
Підготовка інших документів
(за необхідності)
Оригінал відповідного висновку, виданого органом або закладом охорони здоров’я, із зазначенням особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою 086/3о – тільки тоді, якщо ці умови необхідно створити
Перелік особливих умов в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання
Копію свідоцтва про зміну імені (П.І.Б.) – для особи, у документах якої є розбіжності в персональних даних
Копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації, – для особи, яка подає документи, оформлені іноземною мовою
До вашої уваги Перелік випадків та документів на участь у додатковій сесії, які подаються у межах часу, відведеного на реєстрацію.
Увага! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистий підпис, ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
Відправка документів Після формування комплекту документів необхідно подати його до закладу освіти, в якому навчаєтеся за формою екстернат на підконтрольній українській владі території.
Якщо у вас не буде можливості особисто, через батьків, знайомих передати документи до закладу освіти, то ви можете надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу закладу освіти.
Зверніть увагу, якщо Ви надсилатимете комплект реєстраційних документів електронною поштою, то наклеювати фото на бланк перед скануванням не потрібно. Фотокартка сканується окремо. У такому випадку крім першої сторінки паспортного документу потрібно надати копію сторінки з пропискою паспортного документу, що підтверджує проживання на неконтрольованій території. (У випадку прописки на території підконтрольній Україні, учасник додатково надає копію першої сторінки та сторінки з пропискою одного із батьків та копію свідоцтва про народження).
Отримання документів від регіонального центру Документи надійдуть на адресу закладу освіти, у якому ви навчаєтеся.
У випадку надсилання ваших документів електронною поштою, скан-копії реєстраційного повідомлення та сертифіката будуть надіслані на адресу вашої електронної пошти, зазначеної в реєстраційній картці, для того, щоб ви могли за логіном та паролем зайти на свою сторінку, перевірити дані та з 30 квітня 2019 року роздрукували запрошення-перепустку до пунктів проведення ЗНО.
Увага!
Інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому, створюється для кожного учасника зовнішнього оцінювання на веб-сайті Українського центру. Саме на цій сторінці будуть розміщуватися запрошення-перепустки до пунктів проведення ЗНО та результати тестування.
Одразу після отримання сертифіката зайдіть на свою інформаційну сторінку та перевірте всі дані!
Нагадуємо, що особам, які мешкають на тимчасово непідконтрольній території, потрібно завчасно подбати про наявність перепустки через пункти пропуску на лінії розмежування (https://urp.ssu.gov.ua/).