На сьогодні завершено приймання заяв від учасників, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО та підготовка до проведення додаткової сесії ЗНО

Рішення регламентної комісії:
Протокол № 1-Д від 08.07.2020 року (математика)
Протокол № 1-Д від 08.07.2020 року (українська мова і література)
Протокол № 2-Д від 09.07.2020 року (українська мова і література та математика)
Протокол № 3-Д від 13.07.2020 року (фізика, українська мова і література, математика, німецька та французька мови)
Протокол № 4-Д від 14.07.2020 року (англійська мова, українська мова і література, математика, фізика)
Протокол № 5-Д від 15.07.2020 року (історія України, українська мова і література, англійська мова, фізика)
Протокол № 7-Д від 16.07.2020 року (біологія, історія України, українська мова і література, англійська мова)
Протокол № 8-Д від 21.07.2020 року (географія, біологія, історія України, англійська мова)
Протокол № 9-Д від 22.07.2020 року (хімія, біологія, географія, історія України)

Увага!
На інформаційних сторінках учасників додаткової сесії розміщено запрошення-перепустки на фізику, математику та іспанську мову
Мережа пунктів проведення додаткової сесії ЗНО з маршрутами доїзду

Проведення додаткової сесії відбудеться з 24 липня по 10 серпня 2020 року.
Графік проведення додаткової сесії

Кабмін звільнив від самоізоляції та обсервації учасників ЗНО з неконтрольованих територій

Приєднуйтесь!
На цій сторінці ми розміщуємо актуальну інформацію, яка обов’язково стане вам у нагоді.

Шановні учасники зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року із неконтрольованої території!

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови, яка встановлює адаптивний карантин в Україні.
Донецький центр оцінювання якості освіти повідомляє, що відтепер особи, які для складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) перетинають лінію розмежування із неконтрольованими територіями, та особи, що їх супроводжують, не повинні перебувати на обсервації чи самоізоляції після перетину пунктів пропуску.
Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні уряду 29 травня.

Також інформуємо, що з 04 червня 2020 року на ваших персональних інформаційних сторінках розміщено запрошення–перепустки для участі у ЗНО, вхід до яких здійснюється за номером та пін-кодом сертифіката. Скан-копії сертифікатів для забезпечення входу до персональних інформаційних сторінок та скачування з них запрошень-перепусток вам мають надіслати заклади освіти, у яких ви навчаєтеся.

До Вашої уваги:

  • Календар ЗНО 2020
  • Готуємось до ЗНО
  • Якщо за будь-яких обставин ви не зможете прибути на основну сесію, протягом п’яти робочих днів із дня проведення ЗНО з певного предмета (включаючи день проведення) маєте право подати до регіонального центру через заклад освіти, у якому ви навчаєтеся, або самостійно заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії. Якщо ви вже зараз визначилися, що не зможете взяти участь в основній сесії ЗНО з усіх предметів, то можете надсилати заяву одразу на всі предмети. До заяви вам необхідно надати копію сертифіката та копію паспортного документа (перша сторінка та сторінка з відміткою про реєстрацію). Скан-копії всіх документів направляйте електронною поштою.

Інформація про прийняте регламентною комісією рішення щодо участі особи в додатковій сесії (витяг із протоколу) надсилається заявнику на електронну адресу закладу освіти або вказану у заяві не пізніше ніж через три робочих дня після прийняття такого рішення. Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (зі змінами), повідомлення про місце та час додаткової сесії ЗНО розміщується у вигляді запрошень – перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного предмета.

Увага!
На цій сторінці до 15 липня 2020 року буде розміщено мережу пунктів проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання та за результатами розгляду заяв учасників регламентною комісією неперсоніфіковані (за номерами сертифікатів) списки учасників додаткової сесії ЗНО 2020.
Обробка бланків відповідей, визначення та оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які складали тести під час додаткової сесії відбудеться до 14 серпня 2020 року.
Нагадуємо, що:

  1. особам, які мешкають на неконтрольованій території, потрібно завчасно подбати про наявність перепустки через пункти пропуску на лінії розмежування (https://urp.ssu.gov.ua/);
  2. департаменти освіти і науки організовують розміщення зареєстрованих учасників ЗНО та осіб, що їх супроводжують, які прибувають з неконтрольованих територій.

Контактні телефони:
Донецька область – Карпенко Валентина Анатоліївна, 0953141575
Луганська область – Коршунова Любов Іванівна, 0992739742
Також до Вашої уваги ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ ЦЕНТРІВ «Донбас-Україна»