Приєднуйтесь!
На цій сторінці ми розміщуємо актуальну інформацію, яка обов’язково стане вам у нагоді.

Особи із тимчасово окупованої території, які не встигли зареєструватися в основний період реєстрації, можуть подати документи упродовж 06–18 травня 2021 рокудля участі в додатковій сесії.
Перелік необхідних документів.

Увага! Випускники закладів загальної середньої освіти надають реєстраційні документи через заклад освіти, в якому вони навчаються.

Графік додаткової сесії буде оприлюднено до 23 квітня 2021 року.

Телефони для консультацій:
• з питань проведення ЗНО – організаційно-методичний відділ – (097) 283-51-94
• з питань реєстрації – відділ інформаційних технологій – (095) 523-30-74
Питання можна задати за електронною адресою – info@dn.testportal.gov.ua

До Вашої уваги:

Нагадуємо що департаменти освіти і науки організовують розміщення зареєстрованих учасників ЗНО та осіб, що їх супроводжують, які прибувають з тимчасово окупованих територій. Контактні телефони буде оприлюднено до 30 квітня 2021 року.

13 квітня 2021 року відбулося позачерговое засідання Верховної Ради України, де було підтримано законопроєкт, який скасовує обов’язковість проходження державної підсумкової атестації (ДПА) для здобувачів повної загальної середньої освіти у 2021 році. 

Цей документ дозволяє випускникові школи, студентові коледжу, професійно-технічного, професійного закладу освіти самостійно визначитися із тим, чи проходити ДПА у формі  ЗНО цьогоріч. Ті особи, які вирішили проходити ЗНО, зможуть також самостійно вирішити, чи отримувати оцінку за ДПА у формі ЗНО у свідоцтво про повну загальну середню освіту.

Увага: новий закон не скасовує ЗНО для вступників до закладів вищої освіти!

Також радимо: