Шановні абітурієнти!

Вже час визначитися з напрямами підготовки (спеціальністю) Вашої майбутньої професії та дізнатися якнайбільше про заклади вищої освіти, до яких ви плануєте вступати в 2018 році.

Міністерство освіти і науки України оприлюднило умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році.

Вже зараз потрібно, по-перше, накопичувати максимум інформації про заклади вищої освіти, по-друге, уважно слідкувати за новинами на сайтах обраних Вами закладах вищої освіти, щоб завчасно ознайомитися з Правилами прийому у частині переліку предметів.

Регіональний центр на базі інформаційної системи «Конкурс» підготував для Вас вибірку про заклади вищої освіти Донецької та Луганської областей. Вибірка містить актуальну поштову та електронну адреси, посилання на веб-сайт та сторінку в інформаційній системі «Конкурс».

Інформація про заклади вищої освіти І-ІV рівнів акредитації Донецької та Луганської областей

Радимо також звернутися до приймальних комісій обраних Вами для вступу закладів вищої освіти. Це не тільки допоможе Вам правильно обрати предмети, а й заздалегідь визначитися з профільним предметом.

Також радимо проаналізувати інформацію на сайті інформаційної системи «Конкурс» про вступну кампанію 2017 року. Сьогодні інформація містить дані 2017 року про:

  • напрям підготовки, факультет, спеціальність, спеціалізацію обраного Вами закладу вищої освіти;
  • кількість поданих заяв;
  • ліцензований обсяг прийому;
  • обсяг державного замовлення;
  • квоти позаконкурсного і цільового вступу;
  • предмети (ЗНО, екзамени, творчі екзамени). Увага! До переліку предметів на 2018 рік заклади вищої освіти можуть внести зміни. Тому інформацію про перелік предметів необхідно брати тільки із Правил прийому 2018 року.

Під час вступної кампанії 2018 року у списках поданих заяв будуть вже Ваші призвища і ви зможете відслідковувати, яке місце займає ваша заява у списку того чи іншого навчального закладу в режимі онлайн.

УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО ВОЛОДІЄ ПОВНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЩОДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2018 РОКУ!