15 січня розпочався основний період реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників 2024 року. Триватиме він до 25 січня включно. Протягом цього часу зможуть зареєструватися вчителі зі стажем педагогічної роботи не менше ніж два роки, які за основним місцем роботи працюють на посаді вчителя початкових класів, чи вчителя математики, чи вчителя або української мови і літератури, або української мови, або української літератури, чи вчителя історії та/або громадянських дисциплін, у межах граничної кількості для кожного регіону. Якщо ж визначена кількість осіб сформує бланки реєстраційних карток-заяв, то реєстрацію для проходження сертифікації у 2024 році буде припинено достроково.

Упродовж 26–30 січня триватиме додатковий етап реєстрації, під час якого подати заяви зможуть усі охочі з числа осіб, які мають право брати участь у сертифікації педагогічних працівників 2024 року, однак за умови, що реєстраційні картки для певної категорії учасників ще будуть доступними для формування.

Станом на 8 годину 16 січня 2024 року 1147 вчителів початкових класів, 319 вчителів математики, 385 учителів української мови та літератури, а також 406 учителів історії та громадянських дисциплін уже сформували реєстраційні картки-заяви.

Увага! Процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомогою спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів на адресу, зазначену в реєстраційному повідомленні. 

Зауважуємо: станом на сьогодні вичерпано граничну кількість сформованих карток-заяв для проходження сертифікації:

учителями початкових класів  —  у Вінницькій, Запорізькій, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях;

учителями історії та громадянських дисциплін — у Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Сумській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях.

Представляємо актуальні дані щодо кількості осіб, які сформували реєстраційні картки-заяви в кожному регіоні.


Докладніше про реєстрацію – за посиланням.