Шановні учасники ЗНО 2021!
Увага!
За повідомленням Українського центру оцінювання якості освіти, 29 квітня, на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.
Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно до 21 травня самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і PIN-кодом, зазначеним у ньому. Радимо завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для допуску до пункту тестування.
Адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання також є в мобільному додатку «Моє ЗНО».

Мережа пунктів проведення ЗНО Донецької та Луганської областей з маршрутами доїзду

Увага! На вході до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пункт ЗНО) будуть розміщені місця для оброблення рук антисептиками.
Допуск учасників, персоналу та осіб, уповноважених на здійснення контролю або спостереження, буде здійснюватися медичним працівником після проведення термометрії, оцінки наявності ознак респіраторних хвороб та за умови надягнення ними захисної маски/респіратора так, щоб були закриті ніс і рот.
Особи, у яких виявлено температуру тіла 37,3 °С і вище або ознаки респіраторних хвороб, не будуть допускати до пункту ЗНО.