Цьогоріч успішно пройшли реєстрацію для участі в сертифікації 1386 учителів початкових класів. 

Повідомлення про результати реєстрації регіональний центр надсилав рекомендованим поштовим відправленням на зазначену в реєстраційній картці-заяві адресу, а зареєстрованим учасникам — логін та PIN-код доступу до кабінету учасника сертифікації, розміщеного  на сайті УЦОЯО.

11 березня 2023 року відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи.

Уже з 3 березня в кабінеті учасника сертифікації буде розміщено листи-виклики, у яких зазначено адреси пунктів проведення незалежного тестування. Радимо учасникам сертифікації завчасно роздрукувати лист-виклик: цей документ обов’язковий для допуску до пункту тестування.

Нагадуємо, що зміст тесту визначений Програмою незалежного тестування. Орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів/підрозділів Програми і схему нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти. Тест укладено українською мовою. Він містить 100 завдань, на виконання яких відведено 180 хвилин.