Для учасників пробного ЗНО

Ті учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання, які сплатили кошти за послугу, мають можливість пройти on-line тестування. Для цього необхідно перейти за посиланням webtest.test.dn.ua та ввести Ваш персональний код та пароль доступу до особистого кабінету учасника ПЗНО, які Ви отримали при реєстрації на пробне ЗНО.

Зверніть увагу! On-line тестування можна проходити багато разів.

Доступ до on-line тестування надається учаснику пробного ЗНО не раніше 10 днів після сплати коштів за послугу пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Отже, якщо Ви маєте намір пройти on-line тестування, Вам необхідно:

  • Перевірити надходження коштів за кожен обраний предмет пробного зовнішнього незалежного оцінювання в особистому кабінеті учасника ПЗНО не раніше, ніж через 10 днів після сплати.
  • Якщо статус Вашого платежу «Активовано» – Ви можете перевірити свої знання в on-line тестуванні.
  • Якщо статус Вашого платежу «Кошти ще не надійшли» та ще не минуло 10 днів після сплати послуги пробного ЗНО – Вам необхідно зачекати, можливо Ваш платіж ще не опрацьовано.
  • Якщо статус Вашого платежу «Кошти ще не надійшли» та вже минуло 10 днів після сплати послуги пробного ЗНО – Вам необхідно зателефонувати до регіонального центру для з’ясування ситуації.

Для педагогічних працівників

Шановні колеги, для проходження сертифікації ми пропонуємо Вам пройти тестування на сайті kot.test.dn.ua:777 за категоріями:

    • відповідальний за пункт тестування (ВПТ);
    • старший інструктор;
    • уповноважена особа (УО).

Для входу до програми Вам необхідно ввести логін та пароль. Нагадуємо, що Вашим логіном є номер сертифікату. Пароль має таку саму комбінацію, що і логін, тільки у кінці дописуємо цифру 1, тобто логін = «Номер сертифікату», пароль = «Номер сертифікату+1». Наприклад, логін – С 00013-11, пароль – С 00013-111.

До Вашої уваги ми пропонуємо 15 тестових завдань. За кожну правильну відповідь Ви отримаєте бали. Після завершення тестування буде сформовано Ваш результат: якщо Ви правильно відповіли, більше ніж на 70% питань, – Ви склали тест, в іншому випадку Вам буде запропоновано пройти тест ще раз.