Ласкаво просимо до нашої бази знань
< Всі статті

Щодо завдань пробного ЗНО

Зміст тексту

  1. Скільки предметів можна скласти під час пробного ЗНО?
  2. Хто укладає завдання тестів на пробне ЗНО?
  3. Як отримати завдання з усіх предметів пробного ЗНО?
  4. Чи можна пройти пробне ЗНО онлайн?

Корисні посилання

Скільки предметів можна скласти під час пробного ЗНО?

Кожен зареєстрований учасник може скласти у день тестування тест лише з одного предмету згідно з графіком пробного ЗНО:
19 березня – пробне тестування з української мови, української мови і літератури ;
26 березня – пробне тестування з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Хто укладає завдання тестів на пробне ЗНО?

Тестові завдання пробного ЗНО укладає Український центр оцінювання якості освіти. Завдання пробного ЗНО відповідають вимогам програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2022.

Як отримати завдання з усіх предметів пробного ЗНО?

У день проведення пробного ЗНО, після завершення пробного ЗНО в пунктах тестування, завдання з усіх предметів будуть доступні для завантаження в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО. Зошити матимуть формат pdf, аудіоматеріали – mp3.

Чи можна пройти пробне ЗНО онлайн?

Пробне зовнішнє оцінювання не передбачає онлайн-формату. Але як і торік учасникам пробного ЗНО надано можливість пройти тестування з предметів, на які ви не зареєстровані, вдома. Ознайомившись із процедурою пробного ЗНО на пункті проведення, і маючи електронні копії зошитів з усіх предметів, Ви зможете пройти тестування самостійно. Радимо Вам зважати на час виконання тесту, який вказано на першій сторінці зошита. Протягом онлайн-тестування записуйте відповіді на аркуші паперу, а потім внесіть їх до сервісу визначення результатів (посилання з’явиться в особистому кабінеті в день проведення пробного ЗНО).

Зміст