Ласкаво просимо до нашої бази знань
< Всі статті

Як оплатити Пробне ЗНО

Зміст тексту

 1. Оплата через сервіс EduPay.
 2. Оплата через Приват24.
 3. Оплата у касі банку.

Корисні посилання

Вартість послуги пробного ЗНО складається з вартості робіт з організації та проведення тестування, оплати праці персоналу на пункті тестування, послуг типографії та податків. Пробне ЗНО проводиться за кошти учасників (фізичних і юридичних осіб) та є неприбутковим для організаторів.

Згідно з умовами участі (п. 5.7), після реєстрації на сайті, майбутній учасник пробного ЗНО повинен здійснити оплату до 25 січня 2022 року в зручний для нього спосіб. Як оплатити Пробне ЗНО різними способами далі на цій сторінці.

Як оплатити Пробне ЗНО онлайн

Більшість регіональних центрів оцінювання якості освіти співпрацюють з системою онлайн оплати EduPay. Для оплати онлайн увійдіть до свого особистого кабінету та оберіть посилання “Оплатити онлайн”, далі оберіть предмет для оплати, після чого система Вас перенаправить на сервіс онлайн оплати EduPay, де Вам потрібно:

 • вказати наявну еmail-адресу (на неї прийде квитанція про оплату);
 • обрати банк, клієнтом якого Ви є.

Після натискання “Сплатити” керуйтесь інструкцією сервісу. Після оплати у Вашому особистому кабінеті статус заяви зміниться на “Оплата перевіряється”. Після отримання оплати Державної казначейською службою співробітники регіонального центру оцінювання якості освіти змінять статус заяви на “Оплачена”.

Як оплатити Пробне ЗНО через Приват24

Для оплати послуг Пробного ЗНО через Приват24 завантажте персоніфіковану квитанцію з особистого кабінету. Для цього зайдіть до особистого кабінету та натисніть “Роздрукувати квитанцію для оплати в касі банку”. Далі:

 • авторизуйтесь у Приват24;
 • перейдіть до “Сервіси“-> “Платежі” -> “Новий платіж“;
 • у полі пошуку введіть номер рахунку IBAN з отриманої квитанції (для Донецького РЦОЯО він схож на UA208….846, всього 29 символів);
 • у результатах пошуку з’явиться “Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти“, оберіть цей пункт (в залежності від IBAN та Вашого регіону може бути інший РЦОЯО);
 • у полі “ПІБ” вкажіть прізвище, ім’я та по батькові УЧАСНИКА Пробного ЗНО;
 • у полі “Пробні тести з” вкажіть назву предмета;
 • у полі “Код. СУВОРО 8 ЦИФР” вкажіть код із квитанції, вказаний у полі “Призначення платежу”, який розташований між 2-х зірочок (це 8-ми значний код, перші 6 цифр збігаються з Вашим логіном до особистого кабінету);
 • у полі “Тариф” введіть вартість послуги Пробного ЗНО, у 2022 році – 285 грн.
 • Якщо Ви все ввели правильно, то поле “Призначення” матиме такий вигляд, наприклад: “*23456703*Іванов Іван Іванович, пробний тест з математики”.
 • Далі оберіть, з якої карти Ви бажаєте здійснити платіж та натисніть “Додати у кошик“.
 • На наступній сторінці натисніть “Підтвердити“.

Як оплатити Пробне ЗНО через термінал або касу

За допомогою персоніфікованої квитанції, яку Ви завантажили в особистому кабінеті, Ви можете оплатити Пробне ЗНО через термінал або у касі банку.

На жаль, ми не можемо описати покрокову інструкцію для кожного термінала, але впевнені, що після ознайомлення з інтерфейсом термінала та детальною інструкцією “Оплата через Приват 24”, проблем з оплатою не повинно бути, інтерфейси всіх терміналів схожі.

Під час оплати у відділенні банку прослідкуйте уважно за тим, щоб оператор банку вірно вніс всю необхідну інформацію з платіжної квитанції, особливо поле “Призначення платежу” та прізвище, ім’я та по батькові учасника Пробного ЗНО.

Час обробки Вашої оплати займає 5-7 робочих днів. При оплаті онлайн, за допомогою сервісу EduPay, оплата може бути підтверджена наступного робочого дня. Якщо Ви оплатили квитанцію, а за 5-7 днів статус заяви не змінився на “Оплачена” – зателефонуйте до регіонального центру оцінювання якості освіти, можливо під час проведення оплати Ви чи оператор банку допустили помилку.

Зміст