Ласкаво просимо до нашої бази знань
< Всі статті

Як дізнатися про результати НМТ?

Офіційне оголошення результатів НМТ здійснюється шляхом їх розміщення в персональних кабінетах у визначені Міністерством освіти і науки України строки.

Результати НМТ у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100 – 200 балів зазначаються в Інформаційній картці до Сертифіката, розміщеній у персональному кабінеті.

Але ще в день тестування після завершення виконання роботи за певним предметом учасник зможе побачити на моніторі загальну кількість питань, на яку він надав відповідь (тобто тут будуть враховані всі відповіді – і правильні, і неправильні) та свій тестовий бал за кожним із предметів. Вдома учасник зможе скористатися Таблицями переведення тестових балів за шкалою 100-200 балів за кожним із предметів, які будуть затверджені у Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році. Нагадуємо, що в 2024 році для отримання результату 100-200 балів з кожного предмета НМТ потрібно набрати не менше 15% від загальної кількості тестових балів, порівняно з минулим роком, коли цей відсоток складав 10% від загальної кількості тестових балів.

Зміст