Ласкаво просимо до нашої бази знань
< Всі статті

Як зареєструватися для участі в НМТ?

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, вступнику / вступниці потрібно було самостійно за допомогою спеціального сервісу створити персональний кабінет на вебсайті УЦОЯО та виконати в ньому певні дії: Після заповнення реєстраційної форми необхідно було підтвердити зазначені дані.

У створений персональний кабінет необхідно завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів: Якщо особа не надавала ті чи ті копії документів або надавала копії, що не відповідали вимогам, то їй було відмовлено в реєстрації.

Не забудьте в кабінеті підтвердити бажання взяти участь у НМТ та  надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру.

За результатами обробки інформації та відповідних копій документів, наданих вступником / вступницею, регіональний центр приймав одне з таких рішень:

  • підтвердити реєстрацію вступника для участі в НМТ;
  • повідомити вступнику про потребу в доопрацюванні наданої ним інформації та/або копій документів;
  • відмовити вступнику в реєстрації для участі в НМТ.

У разі отримання особою повідомлення про потребу в доопрацюванні наданої ним інформації та/або копій документів; потрібно виправити недоліки та повторно відправити документи на обробку до регіонального центру.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є Сертифікат. Його вступник / вступниця має змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром його / її реєстрації для участі в НМТ. Ця функція стає доступною через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.

Зміст