Зміст тексту

  1. Скільки предметів можна скласти під час пробного ЗНО?
  2. Хто укладає завдання тестів на пробне ЗНО?
  3. Як отримати завдання з усіх предметів пробного ЗНО?
  4. Як пройти пробне ЗНО онлайн?

Корисні посилання

Скільки предметів можна скласти під час пробного ЗНО?

Кожен учасник пробного зовнішнього незалежного оцінювання може скласти один предмет у пункті тестування. Крім того, зошити з усіх предметів з’являться в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО у день проведення, після завершення тестування на пунктах.

Хто укладає завдання тестів на пробне ЗНО?

Тестові завдання пробного ЗНО укладає Український центр оцінювання якості освіти. Завдання пробного ЗНО відповідають вимогам програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2021.

Як отримати завдання з усіх предметів пробного ЗНО?

У день проведення пробного ЗНО, після завершення пробного ЗНО в пунктах тестування, завдання з усіх предметів будуть доступні для завантаження в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО. Зошити матимуть формат pdf, аудіоматеріали – mp3.

Як пройти пробне ЗНО онлайн?

Пробне зовнішнє оцінювання не передбачає онлайн-формату. З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році учасникам пробного ЗНО надано можливість пройти одне тестування на пункті проведення, а з інших предметів вдома. Ознайомившись із процедурою пробного ЗНО на пункті проведення, і маючи електронні копії зошитів з усіх предметів, Ви зможете пройти тестування самостійно. Радимо Вам зважати на час виконання тесту, який вказано на першій сторінці зошита. Протягом онлайн-тестування записуйте відповіді на аркуші паперу, а потім внесіть їх до сервісу визначення результатів (посилання з’явиться в особистому кабінеті в день проведення пробного ЗНО).