28 травня відбулося ЗНО з математики. На математику явка учасників Донецької області склала 83,6%, учасників Луганської області – 83,4%.
Явка учасників на математику (завдання рівня стандарту) в Донецькій області склала 11 %, учасників Луганської області – 12,2%. Такий великий відсоток неявки зумовлений тим, що в 2021 році учасники ЗНО мають право відмовитися від ДПА у формі ЗНО.
Із завданнями сертифікаційної роботи та правильними відповідями до тесту можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2021. Математика». До 02 червня будуть розміщені також схеми оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
Результати з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 22 червня.
Учасники, які з поважних причин не змогли взяти участі в тестуванні, можуть Протягом п’яти робочих днів із дня проведення ЗНО з певного предмета (з урахуванням дня проведення зовнішнього оцінювання та часу, необхідного на доставку документів до регіонального центру) подати до регіонального центру заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, а також один із документів для підтвердження достовірності фактів та обставин, що дають можливість взяти участь у додатковій сесії (залежно від причини неучасті).
Зразок заяви (у визначені терміни на кожен предмет надається окрема заява з повним комплектом документів)