24 травня відбулося ЗНО з іспанської, німецької та французької мов. Явка учасників Донецької області склала 76,2%, учасників Луганської області – 66,7%.
Правильні відповіді до завдань сертифікаційних робіт буде розміщено на офіційному сайті УЦОЯО до 25 травня. 27 травня  будуть розміщені також схеми оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
Результати з іспанської, німецької та французької мов будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 18 червня.
Учасники, які з поважних причин не змогли взяти участі в тестуванні з іспанської, німецької та французької мов, можуть Протягом п’яти робочих днів із дня проведення ЗНО з певного предмета (з урахуванням дня проведення зовнішнього оцінювання та часу, необхідного на доставку документів до регіонального центру) подати до регіонального центру заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, а також один із документів для підтвердження достовірності фактів та обставин, що дають можливість взяти участь у додатковій сесії (залежно від причини неучасті). подати до регіонального центру