Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти в 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 01 лютого по 05 березня 2021 року.
Реєстраційна картка формується за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися»

Випускники закладів загальної середньої освіти 2021 року, слухачі професійних (професійно-технічних) закладів та студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., які отримують повну загальну середню освіту у 2021 році, надають документи до свого закладу освіти. Заклад освіти до 01 березня має надіслати комплекти реєстраційних документів із супроводжуючим листом до регіонального центру.
ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ СКЛАДАЮТЬ ДПА У ФОРМІ ЗНО

Випускники минулих років (тобто особи, що вже мають документ про повну загальну середню освіту, незалежно від того, де навчаються зараз (чи продовжують навчатися)), можуть оформити заяву-реєстраційну картку самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», який почне працювати 01 лютого 2021 року. Комплект реєстраційних документів потрібно надіслати рекомендованим листом на адресу, що буде зазначена у контрольно-інформаційному листі до заяви-реєстраційної картки. Також можна буде звернутися за допомогою до одного з пунктів реєстрації.
Мережа пунктів реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року
ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ НЕ СКЛАДАЮТЬ ДПА У ФОРМІ ЗНО