Станом на 22 лютого до регіонального центру надійшло 4264 комплекти реєстраційних документів учасників ЗНО 2019 (20% від очікуваного). Нагадуємо, що перевірити стан опрацювання документів можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням https://zno.testportal.com.ua/track
Сервіс містить інформацію щодо дати надходження документів, друку сертифіката та відправки документів з номером рекомендованого поштового відправлення, за яким можна відслідкувати переміщення листа Укрпоштою.
Якщо у документах будуть виявлені помилки, через які вам відмовлено в реєстрації, у сервісі буде розміщено інформацію про відмову та її причини.
Якщо Ви можете усунути причини, що стали підставою для відмови, то до 25 березня 2019 року, створіть нову реєстраційну картку, скориставшись сервісом «Зареєструватися», сформуйте пакет реєстраційних документів та надішліть його на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти або передайте до закладу освіти, у якому навчаєтесь (якщо складаєте ДПА у формі ЗНО).